Cisco verslo mokymosi partneris

Training designed for Channel Partner Sales resources
 • Esame pasaulinis Cisco verslo mokymosi partneris


  Insoft Services įgaliotas pasauliniu mastu teikti „Cisco Systems“ mokymų paslaugas. Turimi įgaliojimai leidžia vesti pardavimų mokymus, kurių programą jau yra parengęs Cisco pardavimų verslo padalinys, arba kurti atskirą pardavimų skatinimo mokymų turinį, siekiant padėti jums tinkamai perprasti technologijas bei gauti reikiamų žinių, kurias panaudotumėte parduodami konkrečią architektūrą (en. Cisco architecture) savo klientams.

   

  Kas yra Cisco verslo mokymosi partnerio programa


  IT organizacijos kasdien susiduria su daugybe iššūkių. Biudžetai ir ištekliai nuolat mažėja. Technologines iniciatyvas vis akyliau vertina vadovai. Darosi vis sunkiau rasti tinkamų specialistų, pereinant į naujas sritis, pavyzdžiui, norint naudoti debesų technologijos platformą bei vaizdo konferencijas.

  Tuo tarpu daugybė IT skyrių praranda kontrolę, nes verslo padaliniai nusprendžia naudotis IT specialistų iš šalies paslaugomis arba pirkti komercinius standartinius produktus.

  IT organizacijų nuolat prašoma aiškiais verslo terminais paaiškinti, kaip jie prisideda prie verslo augimo ir pelningumo. Išlaidų mažinimas ir jų vengimas yra tik dalis atsakymo.

  Realybė tokia, kad tik nedaugelis IT skyrių turi žinių ir patirties tiksliai įvertinti ir perteikti jų atliekamos veiklos įtaką verslui ir investicijų grąžai. Štai kur praverčia Cisco verslo mokymosi partnerio (BLP) programa. BPL programos tikslas – patobulinti Cisco kanalo partnerių ir klientų verslo įgūdžius.

  Tarptautinės partnerių komandos sudaryta programa siūlo visapusiškus mokymus, pristatant Cisco produktų vertę, sprendimus ir architektūras.

   

  Cisco verslo transformacijos sertifikatai


  Cisco verslo transformacijos sertifikatai (en. Cisco Business Transformation certification portfolio) yra skirti mūsų pardavimų specialistams, kurie bendrauja su klientais, siekdami nustatyti klientų poreikius, padėti suinteresuotoms šalims priimti sprendimus bei sukurti architektūrinius planus.

  Portfelį sudaro dvi susijusios dalys:

  Verslo vertės dalis (2 sertifikatai)

  • Cisco verslo vertės specialistas
  • Cisco sertifikuotas verslo vertės specialistas (profesionalas)
  • Transformacinės architektūros dalis
  • Transformacinės architektūros specialistas

   

  Cisco verslo specialistas pardavimų profesionalams


  Cisco verslo specialistas IT profesionalams


  Kaip Insoft Services, būdama verslo mokymosi partnere, gali padėti?


  Cisco BLP programą sudaro įvairūs mokymų kursai, specialiai pritaikyti, kad IT specialistams būtų lengviau suprasti Cisco technologijų verslo pusę. Visi kursai yra patvirtinti Cisco, o juos veda sertifikuoti verslo instruktoriai (BAI), priskirti vienai iš keturių iš anksto parinktų BLP programų.

   

  Virtualūs ir klasėse vykstantys (ILT) kursai padės:

  • įvertinti Cisco sprendimų vertę verslui ir efektyviai pasiūlyti verslo poreikius tenkinantį sprendimą;
  • pagerinti verslo įžvalgumą ir bendravimo įgūdžius;
  • sukurti ir pritaikyti veiksmingas strategijas bei metodus, skirtus gerinti Cisco sprendimų pritaikymo rezultatus.