Apie mus

Apie
„Insoft Services“

Insoft istorija

Nuo pat pradžios, 2006 m., „Insoft Services“ svarbiausia buvo perduoti žinias. Priemonės, kuriomis tas žinias perduodame, nuolat tobulėja. Dėl šio laikmečio ir klientų poreikių pokyčių proceso tapome į technologijas orientuota mokymų įmone. Dabar visos mūsų žinios, patirtis ir sunkus darbas yra nukreiptas į vieną vienintelį tikslą – teikti aukščiausio lygio mokymo paslaugas IP paslaugų teikėjams.

Nesvarbu, kokią žinių bazę turi sukaupę mūsų klientai, mes „Insoft Services“ esame pasiryžę dar labiau tobulinti klientų turimus įgūdžius, kad įmonės galėtų augti bei geriau suprasti naudojamus produktus.

Šių tikslų mums pavyksta pasiekti visą dėmesį sutelkiant į tai, ką mokame geriausiai – vertinti klientų poreikius, pasiūlyti optimalų veiksmų planą ir suteikti lygių neturinčios mokymosi patirties. Visa tai užtikrina mūsų pasaulinio lygio mokytojai.

Pagrindinės sritys

Nesvarbu, kokie sprendimai yra taikomi IT operacijoms technologijų įmonėje vykdyti, bet kurioje organizacijoje svarbiausia yra jos darbuotojai, kurie šias technologijas kasdien valdo. Mūsų misija – parengti darbuotojus darbui ir suteikti reikiamų įgūdžių juos profesionaliai ir kokybiškai įvykdyti.

Džiaugiamės būdami specializuota Cisco sistemų mokymo partnere (en. Cisco Systems Learning Specialized Partner). Tai mums suteikia galimybę savo klientams pasiūlyti specializuotas Cisco patvirtintas mokymo programas. Nesvarbu, kokias pareigas užimate IT organizacijoje, mes rasime specialiai pritaikytą mokymo sprendimą, kuris pagilins jūsų žinias ir leis tapti dar vertingesne jūsų komandos dalimi.

Būdama viena iš Cisco verslo mokymo partnerių (en. Cisco Business Learning Partners), galime pasinaudoti dar daugiau priemonių padėti tobulėti mūsų klientų organizacijoms. Galime sukurti pardavimų ir veiklos iki pardavimo mokymo programas bei pateikti jas su Cisco patvirtintu pasiūlymu.

Cisco pardavimų mokymai
Fortinet autorizuoti mokymai
Pagal Fortinet pritaikyti mokymai
Nepriklausomų paslaugų teikėjų mokymai
Profesionalus
konsultavimas paslaugų klausimais
Cisco autorizuoti mokymai
Sertifikavimo
proceso atitikties užtikrinimo paslaugos
Valdomos mokymo paslaugos

Istorija

2016 m. „Insoft Services“ sukanka 10 metų.

2016

Dėmesys Šiaurės Europai, plėtra į Švediją, Daniją ir Norvegiją, įrengiant naujus biurus.-Insoft įkurta Lietuvoje!

2014

Suteiktas Cisco verslo mokymosi partnerio statusas

2012

-JNAEP išplėstas į 16 šalių.
-Pradėjo veikti Suomijoje, kaip Cisco mokymosi partneris.

2010

-Pasaulinis DEW apdovanojimas už Nokia Siemens tinklus.
-Sukurta 15-ta PS komanda

2008

Pradėjo teikti konsultavimo ir IP inžinerijos paslaugas Redback Networks, kurią vėliau įsigijo Ericsson.

2006

Insoft įkurta Jungtinėje Karalystėje!

2015

-Tapo pagrindiniu įgaliotu Fortinet mokymų centru EMEA šalyse.
-Amerikoje suteiktas Cisco mokymosi partnerio statusas

2013

- Tapo specializuotu Cisco mokymosi partneriu EMEA regione
- Pasiekė geografinį tokį išsiplėtimą, kuris leido Cisco mokymų paslaugas padėti teikti visame EMEA regione.

2011

Pradėjo dirbti su INDC, kad pasauliniu mastu galėtų teikti Juniper ir HP produktų valdymo mokymo paslaugas

2009

Tapo Juniper Networks įgaliotu mokymo partneriu tam tikrose EMEA šalyse. 3 Insoft biurai atsirado Tunise, Dubajuje ir Pakistane.

2007

Su Juniper PS EMEA pasirašė pirmą ilgalaikę PS sutartį.

Nusipelnę instruktoriai

Mūsų geriausi instruktoriai, kurie perduoda aukščiausio lygio mokymo patirtį. 2016 m. pasaulinėje Cisco mokymo partnerių konferencijoje San Diege (Kalifornija) mūsų komandos instruktoriai buvo apdovanoti už meistriškumą.

Juan Picco Gill

Meistriškumo apdovanojimas
2016 m. gautas iš „Cisco System“

CCSI security, DC

SME DC & ENT Networking

Nuno Pacheco

Meistriškumo apdovanojimas
2016 m. gautas iš „Cisco System“

CCSI Collab, Security

SME Sec, UC & DC

Rafik Atef

Meistriškumo apdovanojimas
2016 m. gautas iš „Cisco System“

CCSI Datacenter, CCIE DC

SME DC & UC

Kodėl rinktis brangesnius autorizuotus mokymus?

Pasirinkti tinkamus mokymus yra taip pat svarbu, kaip pasirinkti geriausią IP infrastruktūros paslaugų teikėją. Beje, šie du dalykai dažniausiai yra neatskiriami vienas nuo kito.

Įprastai Cisco laboratorijoje yra dešimtys maršrutizatorių, išsamūs nurodymai bei trikčių šalinimas. Viso to moko įgalioti instruktoriai.

Naudodamasi įgalioto mokymo paslaugų teikėjo paslaugomis, jūsų organizacija ir personalas yra tinkamai išmokomas naudoti įrangą, į kurią investavote. Taigi jūsų investicijos (į personalą ir įrangą) yra puikiai suderinamos, o jūs gaunate komandą, kuri turi specifinių žinių reikiamiems darbams atlikti.

Mūsų Blog'as

KNOWING WHAT TO TEACH

The implementation of any IP infrastructure comes after months, or even years of planning and deliberation. Every step in the process is scrutinized down to the smallest detail before its set into motion. I’d like to bring up the other side of that operation: the knowledge needed to run the operations once everything is in place.

There is obviously already a great amount of experience within any organization who is considering a large scale implementation of any sort, but vendor specific expertise....read more

Mūsų partneriai

Prisijunkite prie mūsų komandos